FRIGOTEHNIST

TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul instalatiilor pentru constructii - montaj & service.

- Raspunde de efectuarea corecta a activitatiilor pentru care a fost desemnat: operatii de montaj, revizii, interventii, constatari si punere in functionare a aparatelor.

CERINTE

- Studii tehnice de specialitate;
- Experienta in de minim 2 ani in pozitii similare;
- Cursuri de pregatire in domeniul frigotehnic.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Traininguri in tara si strainatate;
- Posibilitati de avansare.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.