Frigotehnist

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Diagnosticarea deficienţelor de funcţionare a instalaţiei frigorifice;
• Intreţinerea curentă a instalaţiei frigorifice;
• Punerea/ scoaterea în si din funcţiune a instalaţiei frigorifice;
• Efectuarea de montaje de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor;
• Raspunde de calitatea reparatiilor efectuate.

CERINTE

• Studii superioare de specialitate, de preferinta in frigotehnie;
• Cunostinte tehnice in domeniul frigului comercial si industrial;
• Cunostinte de operare PC
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida
• Orientare catre client
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• Atentie la detalii si atentie distributiva
• Capacitate de a lucra in echipa
• Rezistenta la stres
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-tichete de masa
-tichete cadou
-laptop
-telefon

Comert cu echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa si segmentul de frig comercial