FREELANCE RECRUITER - COLABORARE PE BAZA DE COMISION

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam RECRUITER -colaborator pe baza de comision

Responsabilitati:

- Implementarea proiectelor de recrutare aflate în derulare;
- Redactarea și postarea anunțurilor de recrutare;
- Identificarea potențialilor candidați, contactarea acestora și susținerea interviurilor de recrutare;
- Livrarea proiectelor la termenele agreate

CERINTE

- Experienta anterioara in recrutare demonstrata prin proiecte finalizate
- Disponibilitatea de a lucra pe proiecte in baza unui comision
- Cunostinte de limba engleza avansate

BENEFICII OFERITE

Comision negociat per proiect conform contract.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!