fotograf

NUNTA TV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fotografii la partenerii nostri din toate judetele tarii.

Cerintele se refera strict doar la fotografiere conform indicatiilor pe care le veti primi pe e-mail.
Materialul brut se va trimite prin transfer online sau FTP.

CERINTE

aparat foto digital propriu

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza, transportul in afara localitatii de resedinta se deconteaza.

NUNTA TV este prima televiziune de nunti din Romania cu transmisie online. Emisiunile televiziunii NUNTA TV se adreseaza celor care doresc sa obtina informatii pretioase despre cum sa-si organizeze nunta cat si celor care organizeaza acest gen de evenimente.Emisiunile televiziunii NUNTA TV acopera intreaga gama de servicii care se regasesc in industria de gen: accesorii de nunta, agentii de evenimente, bucate alese la nunta, cununia religioasa, fotografi si cameramani de nunta, formatii si DJ pentru nunta, locatii si restaurante de nunta, luna de miere, nunti celebre, nunta si istoria, obiceiuri si traditii de nunta, petrecerea burlacilor, targuri si expozitii cu tematica de nunta wedding fashion.