fotograf

trueling art

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executarea de fotografii in studio, la evenimente si pe teren
- Executarea operatiunilor de tip DTP (prelucrare imaigni)
- Utilizarea echipamentelor de productie: ghilotina , laminator, ap. de biguit, prese termice, imprimante
- Prospectarea pietei tinta si identificarea de noi clienti

CERINTE

- Nivel minim de cunoastinte fotografice
- Nivel minim de cunoastere a programelor de grafica (Adobe Photoshop, Corel Draw);
- Capacitatea de a lucra în conditii de stres si de a respecta termene foarte stricte
- Capacitate de lucru in echipa si sub presiune
- Experienta in manuirea unui aparat foto DSLR
- Detinerea de permis categoria B este un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a unei cariere
- Ascensiune profesionala
- Mediu de lucru profesionist
- Siguranta unui loc de munca stabil;salariu de incadrare 200 euro
- Posibilitatea majorarii salariului pe masura calitatii muncii

Trueling Art este numele unui studio foto. Suntem tineri, entuziasti si dornici de afirmare. Cautam membrii in echipa care sa se implice activ si creasca profesional si financiar impreuna cu firma noastra. Avem un mediu de lucru prietenos si credem cu tarie ca membrii echipei sunt cel mai important activ al firmei. Cautam persoane serioase, active si responsabile in ceea ce fac.