Fotograf

Modes et Facons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urgent. Daca iti place sa fotografiezi si esti dornic sa muncesti si sa inveti lucruri noi, iti oferim un post intr-o firma ce a deschis un site in domeniul imobiliarelor si cel al designului interior.

Ce inseamna?

Invatarea unor lucruri noi si interesante si realizarea de fotografii, mai exact fotografii imobiliare.

-experienta nu e necesara, te invatam si noi.

-orar flexibil, in sistem full-time cu posibilitatea de part time sau chiar project based, pe o perioada scurta de vara.

Alte detalii la modes@evomail.ro si 021 3135392

CERINTE

Trebuie sa te descurci cu limba engleza si cu operarea pe un PC.

- experienta nu e necesara.

Sa fi hotarata si sa vrei sa inveti lucruri noi.

Sa vrei sa lucrezi intr-un domeniu nou care creste in fiecare zi.

BENEFICII OFERITE

salariul este de 250 EURO cu bonuri de masa incluse

Firma de internet, se ocupa cu site-uri internet in domeniul designului interior.