Fotograf

VISTA COMMUNICATIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Personana ideala pentru acest post este pasionata de fotografie si de artele visuale
- Se demarca/distinge printr-un spirit creativ, o viziune originala si un simt al organizarii.
- Va realiza fotografii tematice atat pentru reviste, cat si pentru proiecte comerciale.

- Va propune concepte fotografice si modaliti tehnice si artistice pentru realizarea lor

- Va prelucra/retusa digital fotografiile

- Isi exprima ideile cu claritate si poate lucra in echipa cu usurinta
- Considera critica ca o modalitate pozitiva in scopul ameliorarii continue

CERINTE

- studii in domeniul fotografic sau imagine
- experienta de minim doi ani
- utilizator experimentat de Adobe Photoshop
- simt artistic, creative si responsabilitate.
- capacitate de lucru in conditii de stres
- capacitate de a lucra in echipa dar si ca fotograf autonom
- motivat, dinamic si doritor sa avanseze
- experienta in contextul de studio profesionist constituie un atu

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea construirii unei cariere in domeniu, alaturi de o echipa de profesionisti
- un mediu de lucru in continua inovare si schimbare
- pachet salarial motivant.
NB. Toate cererile vor fi studiate in stricta confidentialitate. Numai candidatii selectionati vor fi contactati.

Adresa: Bdul. Regina Maria nr. 1, Bloc P5B, scara 1, ap. 10 ¿ 11, sector 4, Bucuresti
Email: office@vista.ro

Daca sunteti interesati de acest post sau daca cunoasteti pe cineva care este interesat va rugam sa ne trimiteti un curriculum vitae, o scrisoare de intentie si pe support CDrom 10 dintre cele mai bune fotografii pe care le-ati realizat (5 in cadrul profesional si 5 realizate personal).

VISTA Communications este o agentie foto profesionista, care îsi desfasoara activitatea atât pe piata româneasca, cât si pe piata internationala. In cadrul dezvoltarii activitatii, VISTA cauta fotografi creativi, dinamici si cu simt de responsabilitate care sa faca parte dintr-o echipa a carei misiune e sa asigure imaginea potrivitea fiecarei publicatii.