Foto Reproducator

Sc Smart Foto Solution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prelucrarea imaginilor digitale
- Printarea acestora in software dedicat
- Aprovizionarea cu materiale fotografice
- Pregatirea materialelor fotosensibile si a solutiilor impreuna cu echipamentul in vederea executarii operatiei de printare
- Planificarea activitatii.

CERINTE

- Persoana deschisa catre nou
- Seriozitate si responsabilitate
- Foarte organizat
- Ochi critic si spirit de observatie
- Studii superioare
- Cunostinte medii microsoft office, adobe photoshop
- Pasionat pentru fotografie.

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa
- Procent din vanzari.

Kodak - Smart Foto Solution este o companie ale carei obiecte de activitate sunt procesarea, prelucrarea si printarea fotografiilor.

KodakSmart.ro este prima platforma foto cu comanda online din Romania.

Compania a fost infiintata in 2008 iar site-ul a fost implementat pentru a usura procesul de incarcare al fotografiilor.