Formam echipa de Consultanti in Asigurari

Cameleon

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei;
- Oferirea de servicii post vanzare clientilor proprii pe durata derularii contractului.

Pentru informatii suplimentare: 0745.048.136, in intervalul orar 12.00 - 18.00. Trimiteti CV si scrisoare de intentie la adresa: sorina.scarlat@gmail.com.

CERINTE

- Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj)
- Cunostinte medii de utilizare PC
- Bun comunicator, persuasiv si perseverent, orientat catre rezultate si lucrul in echipa
- Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj
- Detinerea codului RAF constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Training on the job
- Suport pentru autorizarea ca agent de asigurare (cod RAF)
- Mentenanta financiara pe o perioada determinata, posibilitate de generare venituri suplimentare considerabile
- Posibilitate de promovare profesionala in ramura de management
- Apartenenta la un brand recunoscut. Compania pentru care se face recrutarea este unul din cei mai mari jucatori pe piata asigurarilor din Romania.

Compania pentru care se face recrutarea este unul din cei mai mari jucatori pe piata asigurarilor din Romania.