FORAJIST - GEOTEHNICA

GEOSTUD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa foraje conform NP 074/2007
- Participa la montarea si demontarea instalatiei de foraj;
- Supravegheaza instalatia de foraj pentru executarea forajelor;
- Manevreaza utilajul de forat pentru aducerea la suprafata a probelor de argila, pietris, etc. conform standardelor in vigoare si proceselor tehnologice;
- Raspunde pentru buna executare a lucrarilor de foraj, produsele sa fie executate: la termen, calitativ si in cantitatea dorita;
- Intocmeste fisele de sondaj - primare.

CERINTE

- Permis de conducere categoria:- B/C - prezinta avantaj.
- Disponibilitate deplasare in teren (in tara) peste 65 % din timpul de lucru;
- Persoana responsabila, ordonata, atenta la detalii;
- Spirit de echipa;
- Capacitate de comunicare si coordonare;
- Experienta in activitatea de forare (obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Training de specialitate;
- Suport, de la persoane cu experienta, in desfasurarea proiectului;
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala pe baza realizarilor.

SC Geostud SRL a fost înfiinţată în anul 2001 cu scopul de a realiza studii geotehnice, încercări de laborator, rapoarte de mediu, studii de impact asupra mediului, bilanţ de mediu, raport de amplasament şi evaluare adecvată.