FOCHIST

United Romanian Breweries Bereprod SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Provocarea se adreseaza în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu placut si profesionist.

CERINTE

¿Autorizat ISCIR pentru cazane din grupa II, autorizatia vizata la zi.
¿Experienta de minim 5 ani pe cazane de abur cu un grad ridicat de automatizare.
¿Limba engleza ¿ avantaj.
¿Spirit inovativ si dornic de a invata cat mai multe lucruri noi.
¿Rezistent la stress.
¿Disponibilitate de a lucra in schimburi.
¿Stagiul militar satisfacut.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet motivational atractiv în acord cu performanta de care veti da dovada.

United Romanian Breweries, cunoscuta si ca Tuborg Romania, este prima companie de bere din Europa de Est care a dezvoltat un proiect green field, fiind una din cele mai moderne fabrici de bere nu numai din Romania, dar si din cadrul grupului Carlsberg Breweries A/S. Atat resursele umane, cat si resursele materiale utilizate la construirea fabricii au fost in totalitate romanesti, demonstrand faptul ca in Romania poate fi realizat un proiect amplu, de o calitate excelenta, la standarde internationale. Deschiderea permanenta fata de consumatori si politica de transparenta totala care au caracterizat compania Tuborg inca de la inceputurile activitatii sale in Romania, au adus-o cat mai aproape de oameni, printr-o atitudine prietenoasa fata de toti romanii. Tuborg Romania produce la capacitate maxima, are peste 800 de angajati si contribuie anual cu milioane de dolari la economia Romaniei.