FOCHIST

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza instalatiile de caldura, apa calda si cazanele de tip FBG 815 , FBG 230;
Masoara (citeste) presiunea combustibilului gazos, a apei, a energiei electrice si a temperaturii, prin evidentierea acestora in registrul corespunzator;
Verifica sistemul de evacuare a gazelor de ardere si tirajul instalatiei;
Asigura intretinerea curenta (inlocuirea consumabilelor), refacerea reglajelor la elementele de comanda si de protectie;
Raspunde de verificarea periodica a sistemului si de respectarea termenelor la verificarile metrologice;
Participa la reparatiile de urgenta;
Este direct responsabil de buna desfasurare a activitatii si functionarii centralelor termice;
Evidentiaza zilnic in registrele corespunzatoare parametrii de functionare ai cazanelor si centralelor termice completand registrele cerute de manualele tehnice si de securitate;
Alte activitati specifice solicitate de managerul direct.

CERINTE

Educatie si expunere:
Studii medii
Experienta 3-5 ani
Atestare pentru pozitia de fochist.

Cunostinte, abilitati specifice:
Eficienta
Corectitudine
Rigoare
Atentie
Seriozitate, disciplina
Abilitati organizatorice
Capacitate de munca in conditii de stres, program prelungit si volum mare de lucru.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!