Fleet Process Operator

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Fleet Process Operator pentru clientul nostru, companie multinationala specializata in leasing operational si solutii de gestiune a parcului auto.

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI:

- Identificare si inregistrare a costurilor pentru fiecare autovehicul intr-un document Excel (mentenanta, asigurari, inmatriculare si rovignete, diverse costuri);
- Gestiune flota in Daytona – creare noi contracte, amendamente, transferuri, actualizare date, inregistrare informatii din certificatul de inmatriculare a autovehiculelor, inregistrare informatii referitoare la tipurile de masini si alte configurari;
- Comandare, activare si trimitere a cardurilor de carburant catre clienti, pregatirea documentelor Excel ce contin consumul de combustibil al clientilor la fiecare inceput de luna in vederea facturarii reale, gestionarea cardurilor pe site-urile Petrom, OMV, Rompetrol;
- Actualizarea documentului Excel al productiei cu date despre contractele semnate;
- Asistare in crearea facturilor pentru clienti in Excel la inceputul fiecarei luni;
- Administrare amenzi contraventionale referitoare la autovehiculele din flota si mentinerea contactului cu furnizorul extern;
- Asistare in inregistrarea autovehiculelor la furnizorul de asistenta rutiera prin intermediul postei electronice;
- Indosariere contracte cadru si contracte pentru fiecare autovehicul din flota;
- Asistare in orice insarcinare temporara (ex. diverse cerinte din partea clientilor cu privire la flota lor, raportari date despre flota, etc);
- Alte sarcini administrativ-financiare cerute de Directorul Financiar.

CERINTE

- Min. 2 ani experienta pe o pozitie similara;
- Studii superioare finalizate (preferabil studii economice);
- Limba Engleza - nivel avansat;
- Foarte bun cunoscator MS Office
- Persoana tanara, dinamica, dornica sa invete lucruri noi, predispusa lucrului in echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Tichete de masa
Asigurare medicala

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si v¿¿rsat: 392.440 Lei
Nr. autoriza¿¿ie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autoriza¿¿ie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si v¿¿rsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro