Firma de contabilitate si resurse umane angajeaza asistent manager

SC RECONTA MANAGEMENT GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport administrativ managerului societatii;
- se ocupa de primirea si distribuirea corespondentei si a documentelor precum si de trimiterea lor prin posta, curier, email;
- raspunde la telefon si redirectioneaza apelurile catre departamentele de competenta;
- primeste vizitatorii si asigura protocolul in cadrul intalnirilor si sedintelor;
- intocmeste situatii la cererea managerului;
- efectueaza deplasari la institutiile statului;
- mentine relatia cu clientii si furnizorii societatii.

CERINTE

- cunostinte de baza de contabilitate primara computerizata;
- o buna stapanire a aplicatiei MS Office;
- cunostinte cel putin medii de limba italiana;
- bune capacitati organizatorice;
- punctualitate, seriozitate si dorinta de a invata;
- carnet de conducere categoria B
- disponibilitatea de a efectua deplasari de serviciu in Italia.

RECONTA MANAGEMENT GROUP S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiza contabila si servicii de consultanta in domeniul financiar - contabil. Societatea noastra este membra a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania sub nr.2538 din 22.12.2004. Scopul echipei noastre este sa oferim servicii profesionale si de calitate adecvate afacerii dumneavoastra. Serviciile noastre se adreseaza tuturor categoriilor de firme, indiferent de marime sau domeniu de activitate .