Firma de constructii angajeaza coordonator de echipa

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning Babysitting, agentie cu comision de 20 % din primul salariu, recruteaza coordonator de echipa pentru o firma de constructii din zona Piata Victoriei. Cautam o persoana tanara cu experienta in constructii si sofat, cu permis auto categ B, si recomandari. Program de 10 ore de L-Sb, salariul 1700 lei.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.