Financial Controller

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala suedeza, iar pozitia este in cadrul entitatii comerciale din Bucuresti.
Pe langa responsabilitatile legate de raportarile periodice, echipa se asteapta sa fi o persoana deschisa, cu o gandire analitica si sa vezi “the hole picture” atunci cand propui solutii (cu atat mai mult cu cat esti singura persoana responsabila de partea de controlling).

CERINTE

- Experienta anterioara de cel putin 3-4 ani, intr-o structura comerciala, pe o pozitie similara
- Studii superioare economice

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.