Financial Advisor

multescu adriana srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

SCOPUL TAU, ca si LEADER, este sa:
• cresti baza de clienti activi & extinzi business-ul companiei (atat propriu, cat si al echipei); de asemenea, cross-selling in portofoliul de clienti pe care ii vei atrage, tu impreuna cu echipa
• recrutezi & coordonezi echipe de consultanti & planificatori financiari, pe care sa-i dezvolti, astfel incat sa atinga potentialul maxim
• stabilesti de comun acord cu echipa de management un buget de venituri & target anual / trimestrial / lunar, pe care sa-l atingi impreuna cu echipa ta
• motivezi echipa & sa sustii membrii echipei in evolutia in cariera
• (optional: deschizi noi birouri ale companiei, fie in Bucuresti sau zonal)

CERINTE

Candidatul ideal:
• abilitati de LEADERSHIP & COACHING inascute sau perfectionate de-a lungul carierei!
• persoana ACTIVA SOCIAL, pentru care NETWORKING-ul este o activitate naturala
• Dispus sa INVETE, pentru ca daca nu invata, este imposibil sa creasca
• tanar profesionist SAU profesionist care doreste sa se re-specializeze si sa faca tranzitia catre o alta cariera SAU proaspat absolvent (doar indivizi cu potential ridicat → cautam talente, indiferent de varsta si experienta!)
• DESCURCARET si cu spirit de ANTREPRENOR (nu va fi cineva ce te va cicali sa muncesti, asta inseamna ca este nevoie sa te pui singur la munca o data ce stii ce ai de facut)
• Sa lucreze intr-o TINUTA BUSINESS, pentru ca aspectul tau este in stransa legatura cu compania noastra
• Gandire POZITIVA si o personalitate deschisa – nu dorim sa stricam mediul foarte placut pe care l-am creat deja
• Sa fie ATENT LA DETALII si ORGANIZAT (succesul nu poate fi atins intamplator, decat cu o organizare eficienta a timpului!)
• Cunostinte medii de Microsoft Office
• Atras de VENITURI VARIABILE NELIMITATE, corelate cu productivitatea proprie si a echipei, care nu se sperie de ideea de a fi REMUNERAT LA ADEVARATA SA VALOARE!
(nu ne dorim colegi lenesi, care isi doresc un job static, si care spera un salariu fix, invariabil de performanta si efortul depus!)
• Si, cel mai important, sa fie AMBITIOS, VIZIONAR, DESCHIS, SELF-STARTER, INDEPENDENT!

BENEFICII OFERITE

Iti oferim pregatire gratuita:
1. TRAINING-uri introductive:
Beneficiezi de o sesiune de TRAINING-ON-THE-JOB de la zero, care va dura 12 saptamani (baza, dezvoltare, profesie, produse, etc.), indiferent ca ai sau nu cunostinte despre finante personale si economie, vei fi invatat tot ce trebuie sa stii despre COMUNICARE, cum sa relationezi cu oamenii optim si bineinteles lucruri practice despre domeniul financiar (individual, dar si in grup).
2. TRAINING-uri de Management:
Ai oportunitatea sa intri in ACADEMIA DE MANAGEMENT, o sesiune de 9 saptamani de training-uri axate pe management strategic, crestere productivitate, team & time management, setare obiective, scalare, modelare, etc., la care vor participa colegii cu potential selectati pentru pozitii de management.
Credem foarte mult in ideea de dezvoltare (atat profesionala cat si personala), iar daca esti un om ce este pasionat sa creasca, si sa invete cum functioneaza comunicarea intre oameni sau de ce se fac unii oameni mai bine intelesi decat altii, acesta este locul potrivit!

DESCRIEREA FIRMEI

companie cu actionariat german