Financial Accountant

CHARGEADS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea documentelor in contabilitate;
- emiterea facturilor si urmarirea incasarilor de la client;
- efectuarea platilor catre furnizori si institutiile statului;
- mentinerea relatiei cu furnizorii si clientii companiei;
- arhivarea documentelor contabile;
- oferirea de suport in indeplinirea activitatilor de protocol.

CERINTE

- experienta in contabilitate;
- experienta in contactul cu clientii;
- nivel avansat – Engleza;
- persoana organizata cu o buna capacitate de a-si gestiona timpul in mod eficient;
- persoana responsabila, atenta la detalii;
- persoana serioasa, constiincioasa si perseverenta;
- cunostinte solide si experienta in gestionarea pachetului MS Office.

BENEFICII OFERITE

- asigurare medicala;
- gustari si pranz la birou.

Chargeads, este o companie de tehnologie care furnizează soluții inteligente și eficiente pentru publisheri, agenții și clienți de publicitate din întreaga lume. Compania beneficiază de un mediu de lucru dinamic și de o echipă vibrantă de profesioniști.