Femeie serviciu

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa activitati de curatenie zilnica in sediul firmei sau la alte locatii ale acesteia.
Intretine curatenia cu ajutorul colegilor angajati.
Ajuta la pregatirea diferitelor evenimente si manifestari.

CERINTE

Carnet categ B si usurinta la condus.
Persoana serioasa,iute,comunicativa,agreabila
Disponibila la un program diferit pe alocuri de al firmei.
Capabila sa se deplaseze cand este nevoie intre punctele de lucru ale firmei.
Va fi ajutata la curatenie ,trebuie in schimb sa ajute la nevoie si la diferite activitati in depozit sau sa faca comisioane.
Preferabil sector 4,5,6.
Rog cv cu foto si cartierul de locuinta.

BENEFICII OFERITE

Salariu corelat cu performanta.
Bonuri de masa

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 10 ani.
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european si produse de ridicat nivel tehnic.Promotor al celor mai noi tendinte in design.
Proaspat distribuitor al renumitei companii germane Hettich cauta personal pentru a configura divizia de vanzare cu acelasi nume.