Femeie de serviciu/ Menajera

S.C. Boier Hostel Bucharest S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Angajam femeie de serviciu cu timp de lucru de 9 ore pe zi, 5 zile pe saptamana.

- realizare operatiunilor de curatenie zilnica si periodica;
- utilizarea in mod corespunzator a soluţiilor, materialelor şi echipamentelor specifice;
- sa menţină curăţenia;
- sa anunţe de îndată administratorul orice neregula constatată ;
- sa ia in primire toate materialele necesare asigurării curăţeniei, având obligaţia sa asigure păstrarea si utilizarea acestora in bune condiţiuni;
- să manifeste disponibilitate către dialog, receptivitate, calm, tact in relaţiile de serviciu;
- sa răspundă la toate solicitările venite din partea administratorului pentru îndeplinirea unor sarcini conforme fisei postului;
- sa manifeste grijă deosebită in mânuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;
- sa respecte cu stricteţe regulile de protecţie a muncii si P.S.I. din obiectivul unde desfăşoară serviciul;
- la plecarea din imobil, indiferent de motiv, trebuie sa lase echipamentul curat iar celelalte mijloace pe care le-a folosit in buna stare

Beneficii Oferite
Se ofera salariu atractiv si un mediu de lucru placut.
Locatie ultracentrala, zona Unirii.

CERINTE

Cerinte:

Se cere minimum de experienta in domeniul curateniei de birouri cat si intr-un hostel, mic hotel, bai, vestiare ,dusuri,etc.
Persoana comunicativa, muncitoare, rezistenta la stres si de incredere.

DESCRIEREA FIRMEI

™ X Hostel are 5 locatii:

X Hostel Varna - Sea & Party, Bulgaria

X Hostel Alicante - Sun & Sea, Spania

X Hostel Bucuresti - Lux Central, România

X Hostel Tallinn - Confort, Estonia

X Hostel Budapesta - Chill Out, Ungaria

Suntem un hostel sociabil, în care toată lumea se implică în distracție, fie ca implica relaxare pe plaja, plimbari in oras sau nopti salbatice.

Misiunea noastra:

Dorim sa ne asiguram că toată lumea are o experiență incredibilă în hostel, oraș, cu personalul, managementul si alti invitati.

Spargem gheata pentru tine si organizarea de evenimente comune care te fac să uiți de planurile tale de fiecare dată.