Femeie de serviciu

Azad Enterprises SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura si mentine curatenia punctului de lucru (Sos Electronicii, Nr 19) si apartamentului asociatului firmei.
Activitati specifice de curatenie, precum si gatitul.

CERINTE

Persoana muncitoare, punctuala, serioasa
Simt dezvoltat al ordinei si disciplinei

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil

LAMONZA face parte dintr-o familie mai mare de branduri sub umbrela companiei AZAD ENTERPRISES, reusind insa sa se impuna pe piata bagajelor si gentilor din Romania in mai putin de 10 ani de cand este prezenta in tara noastra. Astfel, LAMONZA se afla in prezent in topul vanzarilor pe segmentul in care activeaza, dezvoltandu-se in fiecare zi datorita unei echipe profesioniste si ambitioase din care te invitam sa faci parte aplicand la unul din posturile de mai jos.

LAMONZA este energie, miscare, vitalitate - fie ca mergi intr-o calatorie de afaceri sau de placere, fie ca zbori impreuna cu familia intr-un loc exotic pentru a-ti petrece vacanta sau urci munti cu inaltimi covaraitoare LAMONZA este partenerul perfect.