FEMEIE DE SERVICIU

MC GENERAL CONSTRUCT ENGINEERING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- asigurarea unui nivel optim de curatenie in birou/baie/bucatarie;
- asigurarea si gestionarea corecta a necesarului optim de material igienico-sanitare pentru mentinerea curateniei in cadrul firmei;
- program full-time (Luni-Vineri).

Responsabilitati:

- asigura si desfasoara curatenia zilnica in spatial de birouri/ baie/bucatarie: dat cu aspiratorul, dat cu mopul, curatenie toalete, sters praful, golire cosuri de gunoi, aerisire spatiu birouri, etc. - indeplineste toate dispozitiile care au legatura cu sarcinile postului , date de superiorul ierarhic ;
- intocmeste lista de necesar a produselor si materialelor igenico – sanitare, in vederea achizitionarii lor de la furnizorii autorizati.

CERINTE

Candidatul ideal:

- studii medii;
- persoana serioasa, responsabila si organizata;
- domiciliu stabil in Bucuresti;
- experienta in domeniu (constituie avantaj).

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Mediu de lucru placut
- Salariu net: 1300 Ron

Firma se ocupa cu proiectare si consultanta in domeniul instalatiilor pentru constructii.