Femeie de serviciu

Lagardere Travel Retail

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza curatenia in zonele alocate (birouri, depozit, bucatarie);
- Raspunde de utilizarea si pastrarea in bune conditii a ustensilelor de curatenie ce le are personal in grija, precum si a celor care se folosesc in comun.

Locatie: langa metrou Pipera

CERINTE

- Seriozitate
- Integritate
- Atenție la detalii
- Persoana harnica, muncitoare

BENEFICII OFERITE

- salariu fix atractiv;
- bonuri de masa cadou de Paste si de Craciun
- program de Luni- Vineri: 06:00 – 14:00.
- contract pe perioada nedeterminata

Cu o experienta de peste 20 de ani pe piata romaneasca de retail, Lagardere Travel Retail este un jucator important, detinand o retea de peste 230 de magazine cu un portofoliu variat de branduri: Inmedio, Relay, 1 Minute, So!Coffee, Voyage Cafe, Le Cafe Inmedio, Hello!, Discover, Travel Shop, Subway Gara de Nord (detinem si 1 franciza Subway, restul fiind branduri proprii).