Femeie de serviciu

Cel.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- curatenie/intretinere showroom + birouri.

CERINTE

- persoana serioasa si muncitoare;
- punctuala si implicata in activitate;
- dispusa sa lucreze 8h/zi.

BENEFICII OFERITE

- locatie in sector 6, fostele cladiri Apaca langa malll-ul Afi Cotroceni;
- asigurare medicala la clinica privata;
- decont transport;
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale.

CEL.ro este unul dintre cele mai mari magazine online cu capital integral romanesc care activeaza pe piata electro-IT din Romania.
Inca de la inceput, din anul 2004, am avut parte de o crestere dinamica si am contribuit la consolidarea comertului online printr-o gama variata de produse la cel mai bun pret si o experienta de cumparare simpla, rapida si placuta.

Avem peste 100.000 de produse si permanent negociem cu producatorii cele mai bune preturi, obtinem promotii si reduceri substantiale care ne ajuta sa satisfacem preferintele celor care apeleaza la noi.
Cautam sa atingem excelenta printr-o atitudine deschisa, responsabila, adaptata nevoilor clientilor nostri.

Investim continuu in dezvoltarea profesionala a echipei noastre, ne mandrim cu angajati specializati, dedicati si un mediu de lucru in care exista reale sanse de promovare.
Suntem o companie activa, in continua evolutie si promovam inovatia.
Pentru a te convinge te asteptam pe site-ul nostru www.cel.ro!
Adresa de e-mail: hr@cel.ro