FEMEIE DE SERVICIU

GLOBAL VISION PROPERTY MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam agenti de curatenie (femei) pentru intretinere cladiri de birouri cu urmatoarele responsabilitati:
- Participa la serviciul de teren de zi cu zi si asigura curatenia generala in spatiile specificate (grup sanitar, holuri, receptie, casa scarilor etc) din spatiile pe care compania le administreaza
- Crata zilnic podeaua din spatiul atribuit;
- Spala si curata zilnic si ori de cate ori este nevoie grupul sanitar si asigura materialele igienico-sanitare necesare;
- Sterge praful si lustruieste mobilierul;
- Spala geamurile, usile si corpurile de iluminat;
- Curata zilnic spatiile de folosinta comuna (holul de intrare, scari, usi, etc).
- Asigura curatenia si intretinerea obiectelor care fac parte din spatiul atribuit aflate in folosinta societatii;
- Identifica si instiinteaza echipa tehnica cu privire la defectiunile aparute la dotarile, instalatiile si echipamentele tehnice din cadrul spatiilor pe care le intretine;

CERINTE

- Persoane ingrijite, responsabile, discrete si serioase

BENEFICII OFERITE

Program part-time de luni pana vineri in intervalul 06.00-09.00, full-time: 06.00-14.00 ; 11.00 - 19.00

Global Vision Property Management este o companie specializata in administrarea de cladiri de birouri,facilitati comerciale (mall-uri, parcari).
Pentru mai multe detalii accesati site-ul companiei: www.globalvision.ro