Fastrackids Customer Care

Adagio Advertising SRL si Asociatia Primii Pasi catre Excelenta

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Hai sa vedem ce spune intuitia ta...in cazul in care te hotarasti sa ne scrii :).

CERINTE

Ce-ti cerem:
1. Sa fii istet
2. Sa stii sa vorbesti si sa scrii perfect in limba romana
3. Sa te uiti la Excel precum Hagi la minge
4. Sa ai umor … si sa nu-ti lipseasca autoironia
5. Sa te streseze dezordinea si sa nu vrei sa pleci stresat de la munca
6. Sa-ti placa sa vorbesti mult si cu sens … si, prin urmare, 20 apeluri telefonice pe zi sa ti se para un fleac
7. Compania copiilor sa te incarce cu energie

BENEFICII OFERITE

Ce-ti oferim:
1. Salariu OKish pentru un debutant
2. Masaj si cafea buna la discretie
3. Colegi prietenosi
4. Sefi cu care te poti tutui
5. Traininguri si oportunitati de invatare de sa nu le poti duce
6. O cutiuta / un birou / un scaun doar pentru tine
7. Ce titulatura vrei tu pe cartea de vizita (nu si in contractul de munca)

Compania ofera o suita de cursuri de dezvoltare pentru copii, unul dintre ele fiind programul de tip educatie complementara pentru copii sub licenta Fastrackids International. Pe www.ftk.ro poti gasi mai multe detalii despre acesta.