Farmacist Sef Bucuresti

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea farmaciei, raspunde de organizarea si bunul mers al gestiunii in farmacie;
- Actualizeaza dosarul cu actele farmaciei si cu actele personalului;
- Aprovizioneaza permanent cu medicamentele corespunzatoare;
- Urmareste si analizeaza situatia realizarilor financiare ale farmaciei, planifica si urmareste cresterea veniturilor;
- Mentine legatura cu partenerii farmaciei, preocupandu-se permanent de imaginea si promovarea farmaciei;
- Formeaza personalul din subordine pentru a dezvolta procesul de fidelizare al pacientilor.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Farmacie;
- Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat anual;
- Experienta minima de 3 ani pe postul Farmacist diriginte intr-un lant mare de farmacii;
- Experienta managemement echipe 5-10 persoane;
- Gandire orientata catre business si dezvoltare profesionala;
- Orientare catre pacient;
- Bune cunostinte de utilizare a calculatorului (pachetul MS Office).

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitati de promovare;
- Dezvoltare profesionala;
- Bonusuri in functie de performanta.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro