Farmacist

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura prepararea, conservarea si eliberarea produselor magistrale.
- Asigura conservarea si eliberarea produselor medicamentoase, a produselor igienico-cosmetice, precum si a dispozitivelor medicale, raspunzand de calitatea acestora.
- Raspunde de activitatea din farmacie in lipsa Farmacistului Sef.

CERINTE

- Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs;
- Studii superioare finalizate de farmacie
- Cunostinte privind regulile de buna practica farmaceutica
- Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientiilor
- Persoana persuasiva, calma, motivata si cu spirit de observatie si atenta la detalii
- Cunostinte de operare a calculatorului

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonusuri din atingerea obiectivelor
- oportunitate de dezvoltare profesională şi de promovare
- mediu de lucru dinamic şi atractiv
- programe de instruire în domeniul de activitate şi participarea la cursuri de perfecţionare

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro