Familie pentru administrare ferma in Giurgiu, 3000 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam o familie ( sot si sotie) pentru administrarea unei ferme in Giurgiu. Se va lucra in regim intern, cu libere 1 data sau de 2 ori pe luna. Atributii: sotul se va ocupa de administrarea fermei, de reparatii daca vor fi necesare, de ingrijit curtea si gradina. Sotia se va ocupa de partea de menaj si gatit. Salariul 3000 lei de familie. Angajare imediata.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.