Facturist/a

S.C. REMATHOLDING Co S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica corectitudinea facturilor primite de la furnizori.
- Urmareste intocmirea formelor legale de insotire a marfii pentru livrarile efectuate de societate catre beneficiari.
- Introduce in calculator date cu privire la tranzactiile de marfuri.
- Efectueaza raportari zilnice/saptamanale/lunare.
- Urmareste in timp desfasurarea contractelor sub aspectul platilor.

CERINTE

Absolvent studii superioare economice
Cunostinte PC (Word, Excel) - foarte bine

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial

S.C. REMATHOLDING CO. S.R.L. a fost infiintata in decembrie 2003 si isi desfasoara activitatea in domeniul recuperarii si reciclarii deseurilor si resturilor metalice si nemetalice. Suntem in topul celor mai apreciati agenti de colectare, prelucrare si valorificare a materialelor reciclabile, iar acest lucru se datoreaza managementului performant si echipei REMATHOLDING. Suntem constienti ca cea mai valoroasa resursa a societatii este resursa umana, careia ii acordam o importanta deosebita incepand cu procesul de recrutare. Fiecare nou angajat da un plus de valoare echipei REMATHOLDING din care te invitam sa faci parte.

Mai multe informatii puteti gasi pe site-ul www.rematholding.ro.