FACTURIST

DEN BRAVEN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor de la reprezentantii de vanzari sau clienti directi, pe care le emite conform procedurilor interne
- Transformarea comenzilor primite in facturi fiscale; tiparirea facturilor fiscale
- Emite declaratiile de conformitate
- Urmareste ca setul de documente aferente vanzarii si livrarii marfii sa fie complet (factura fiscala + comanda semnata si stampilata + declaratie conformitate).
- Operarea avizelor de insotire a marfii pentru intrari sau iesiri de marfa

CERINTE

- Spirit de observatie
- Gindire analitica si atentie la detalii.
- Persoana corecta si loiala (se va testa corectitudinea prin metode specifice)
- Flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare
- Studii medii economice, studiile superioare constituie un plus.
- Experienta: minim 1 an in activitate financiar contabilafacturare
- Cunostinte operare computer: Windows, Ms Office,Navision

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, bonuri de masa, cursuri de instruire, etc.

DESCRIEREA FIRMEI

LIDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI
Den Braven Romania are sediul in nordul Bucurestiului, pe DN 7 Bucuresti - Targoviste la iesirea din Localitatea Chitila