Facility manager

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza un Facility Manager pentru o companie multinationala, specializata in Facility Management si prezenta in peste 10 tari din Uniunea Europeana. Postul este in Bucuresti, cu deplasari in zona de sud a tarii (Constanta, Tulcea, Calarasi, Slobozia, etc).

Responsabilitati:

- Reprezinta compania in fata clientilor si se ocupa de proprietatile aflate sub directa responsabilitate;
- Supervizeaza activitatea echipei tehnice si de mentenanta;
- Imbunatateste indicatorii acolo unde este nevoie;
- Se ocupa de directa instruire a personalului in subordine;
- Propune si gestioneaza bugete.

CERINTE

- Disponibilitate la deplasari (aproximativ 2 luni pe an in perioada de primavara/toamna);
- Permins de conducere – conditie obligatorie.
- Experienta in Facility Management/Inginerie minim 4 ani;
- Studii tehnice;
- Cunoasterea metodelor si echipamentelor din domeniul facility maintenance, constructii si reparatii;
- Cunoasterea normelor de siguranta;
- Cunoasterea legislatiei in domeniul construtiilor;
- Cunoasterea suitei Office la nivel avansat (realizarea de rapoarte, grafice, analize PIVOT);
- Engleza la nivel avansat (inteles/scris/vorbit).

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte motivant.

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”