Fabio Pizza angajeaza livrator cu masina proprie

FABIO PIZZA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te vei asigura ca toate comenzile catre clienti sa fie onorate, in conditiile cele mai bune si in timpul solicitat, fara intarziere.
Te vei implica in ajutarea colegilor in situatii de urgenta.
Te vei incredinta in momentul livrarii ca a primit clientul comanda ordonata, ii vei oferi bonul fiscal sau eventuale alte acte solicitate (factura etc) si vei inregistra feedbackul acestora, eventualele sugestii sau nemultumiri.
Vei avea posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, relaxat, optimist si echitabil.

CERINTE

Cautam persoane care sa fie dinamice, responsabile, persoane atente la detalii, dornice sa lucreze intr-un colectiv tanar si profesionist

BENEFICII OFERITE

Venituri lunare atractive;
Contravaloarea unei mese zilnice;
Decont fix / zi benzina sau GPL;
Program flexibil, in ture;
Loc de munca stabil, contract de munca pe perioada nedeterminata;

Nr. de telefon : 0726614636

Fabio Pizza este o companie care se ocupa exclusiv cu livrare de mancare la domiciliu, mai exact pizza, paste, salate si deserturi. Calitatea produsului este cuvantul care ne definesti, de aceea urmarim satisfacerea clientulor nostri la cele mai inalte standarde.