Expert Financiar Fonduri Europene

WISE FINANCE SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Intocmirea proiectiilor financiare ale bilantului, contului de profit si pierdere, fluxului de numerar pentru proiectele de investiții in vederea accesarii fondurilor europene și guvernamentale;
• Intocmirea bugetului proiectelor de investiții
• Analiza financiară a companiilor
• Realizarea de analize cost-beneficiu

CERINTE

Cerinte:
• Studii superioare absolvite cu diploma de licenta in domeniul economic/management/finante/contabilitate;
• Experienta profesionala specifica de minim 3 ani in intocmirea de bugete, analize financiare, proiecții financiare ale bilantului, contului de profit si pierdere, fluxului de numerar, pe diverse programe operationale (POR, PNDR, POSCCE/ POC și alte programe de finanțare sau scheme de ajutor de stat)
• Certificare de Manager de proiect și/ sau Expert accesare fonduri structurale si de coeziune, constituie avantaj;
• Cunoştinţe avansate de operare PC (Word, Excel, Power Point, etc.).
• Cunostințe de limba engleză nivel mediu/avansat
• Atenție la detalii
• Seriozitate, orientarea spre rezultate şi dorinţă de perfecţionare
• Abilități foarte bune de comunicare, relaționare, organizare și planificare
• Capacitate de a lucra organizat cu termenele limită
• Corectitudine, flexibilitate, perseverenţă

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- Bonuri de masa
- Telefon de servciu
- Decontare transport
- Lucrul intr-o echipă tânără și dinamică.
- Lucrul intr-un mediu competitiv şi de viitor.
- Participarea la cursuri de formare profesională şi dezvoltare personală.
- Colaborare şi stabilitate financiară pe termen mediu şi lung.

WISE FINANCE SOLUTIONS este o firmă de consultanţă, expertă în accesarea fondurilor europene, în obţinerea finanţării prin programele naţionale şi în medierea relaţiei dintre potenţialii beneficiari şi instituţiile care coordonează implementarea şi gestionarea asistenţei financiare comunitare.

Având o rată de succes de 100% în accesarea fondurilor europene și guvernamentale, WISE FINANCE SOLUTIONS reprezintă o echipă de profesionişti cu peste 10 ani de experienţă în furnizarea de servicii de consultanţă pentru afaceri şi management, pentru beneficiarii de finanţări nerambursabile, dar şi pentru acele organizaţii care au nevoie în activitatea lor curentă de expertiză în domeniile: achiziţii publice, intermedieri în afaceri, managementul afacerilor şi inginerie.