Expert achiziții publice junior

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea anunturilor publicate pe website-urile oficiale (SEAP) privitoare la contractele de achizitii publice;
- Realizarea documentatiei cerute prin caietul de sarcini si fisa de date cu privire la conditiile de eligibilitate si asigurarea conformitatii cu cerintele impuse;
- Formularea solicitarilor de clarificari, adresei;
- Mentinerea unei legaturi permanente cu autoritatea contractanta si formularea prompta si in termen a raspunsurilor la solicitarile acesteia;
- Completarea formularelor;
- Intocmirea si verificarea dosarului licitatiei publice;
- Inchiderea ofertei;
- Analizarea legislatiei aplicabile specifice;
- Acordarea consultantei de specialitate.

CERINTE

- cunostinte privind cadrul general de implementare si al procedurilor de achizitii publice;
- dovada experienţei în domeniul achiziţiilor publice, de cel puţin 2 ani;
- familiarizare cu SEAP si legile achizitiilor publice in vigoare, precum si ultimele actualizari ale acestora;
- cunoaşterea legislaţiei aplicabilă în domeniul achiziţiilor publice.

BENEFICII OFERITE

Angajator serios;
- Loc de munca stabil;
- Salariu atractiv;
- Mediu de lucru placut.

Daca esti o persoana dinamica si esti gata pentru o noua provocare, asteptam cu interes aplicatia ta!