EXPEDITOR INTERNATIONAL- camioane complete ( FTL = Full Truck Load)

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea grupajelor de marfa intern si international şi incarcarea/descarcarea marfurilor pe parcursul
zilei.

• Analizarea cererilor de ofertă şi recepţionarea comenzilor de transport
• Organizarea transporturilor şi comunicarea comenzilor de transport firmelor transportatoare
• Redactarea şi eliberarea documentelor de transport
• Supervizarea desfăşurării transporturilor
• Receptioneaza marfa in depozit pe parcursul zilei
• Extinderea reţelei de clienţi şi asistarea clienţilor existenţi
• Operarea in sistemul informatic intern a comenzilor

CERINTE

MINIM 3 ANI EXPERIENTA PE O POZITIE SIMILARA
- experienta grupaje interne si internaţionale, contractarea de transporturi, respectiv EXPERIENŢĂ CORESPUNZĂTOARE în logistica de transport
LIMBA ENGLEZA- AVANSAT

BENEFICII OFERITE

SALARIU FIX+ COMISION

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!