Evaluator Proprietati Imobiliare

Eusim Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contribuie la realizarea lucrărilor de evaluare în conformitate cu pregătirea profesională pe care o deţine şi cu competenţele dobândite;
Cunoaşte, înţelege şi poate pune în aplicare în mod corect metodele şi tehnicile recunoscute care sunt necesare pentru efectuarea unei evaluări credibile;
Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii ;

CERINTE

Experienta in domeniul evaluarilor, in domeniul imobiliar constituie un avantaj;
Abilitati de comunicare;
Studii superioare tehnice sau economice, finalizate sau an terminal;
Disponibilitate pentru munca de teren/birou;
Capacitate de sinteză şi analiză
Conduită morală, spirit de echipă, rezistenţă la stres
Cunostinte avansate de operare PC
Permis de conducere categoria B;
Aspect profesional – bussines.
Dorinţă de învăţare şi perfecţionare continuă
Reprezintă avantaj deţinerea unui atestat ANEVAR

BENEFICII OFERITE

Mediu profesionist si conditii de lucru la standarde occidentale ( birou modern, PC, telefon, etc. ) ;
Training specializat ;
Masina de servici ;
Salariu motivant;
Sansa de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si in plina dezvoltare ;
Posibilitati de promovare in cadrul departamentului ;

Compania, membru corporativ ANEVAR, cu o experienta de 10 ani in domeniul evaluarilor si consultantei, care a reusit prin servicii de calitate, mediu de lucru dinamic si profesionist.