Entry level limba Germana/Italiana - posturi URGENTE Bucuresti

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- procesarea corecta si exacta a tranzactiilor zilnice ce ii revin in aria de business in care isi desfasoara activitatea (procesarea poate presupune, dar nu limitat doar la acestea, o serie de activitati cum ar fi introducerea de date, controlul/verificarea datelor, investigatii asupra datelor, etc)
- indeplinirea activitatilor utilizand aplicatii informatizate si software specializat, conform unor manuale, politici, practici si proceduri prestabilite.
- comunicare prin email si prin telefon
- reconcilierea tranzactiilor de cont si efectuarea inregistrarii documentelor pentru partile implicate

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

• limba Germana sau Italiana nivel mediu(OBLIGATORIU)
• student sau absolvent de studii superioare
• experienta anterioara in domeniul financiar-contabil constitue un avantaj!
• Excel si Word (OBLIGATORIU)

BENEFICII OFERITE

-tichete de masa

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.