ELECTRONIST AUTO

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Testare si diagnosticare sistem electronic;

- Mentenanta si interventii de ordin electronic asupra automobilului.

CERINTE

- Experienta min. 5 ani in pozitia de Electronist Auto;

- Minim 3 ani experienta in pozitia de Electronist Auto pentru autovehicule MULTIMARCA an de fabricatie 2000 - 2013;

- Cunostiinte tehnice temeinice in utilizarea testerelor;

- Experienta cu testere precum: BOSCH, TEXA sau GUTMANN prezinta un real avantaj;

- Cunostiinte solide despre noile modelele de autovehicule aparute in piata si particularitatile acestora din punct de vedere al diagnosticarii sistemului electronic;

- Disponibil la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;

- Mediu de lucru antrenant.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.