ELECTRICIAN SI INSTALATOR MENTENANTA- ZONA Colentina

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie care activeaza in domeniul productiei de produse lactate situata in zona Colentina angajeaza ELECTRICENI si INSTALATORI MENTENANTA cu sau fara experienta insa dorinta de a invata si de a se specializa pe domeniul tehnic.
Conditii:
- se lucreaza 3 schimburi, insa initial pana invatati ce aveti de facut veti lucra 8 h/zi
- activitatea consta in mentinerea bunului mers al fabricii, planificare revizii....etc
- salariu net fix 2000 ron net+ bm de 15 lei/zi
- contract de munca, ore suplimentare, ore de noapte si de week-end platite suplimentar.

S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/

CERINTE

Conditii:

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4