Electrician montaj usi automate (Cluj sau Bucuresti)

SC Kadra Tech SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitățile jobului:
- Montajul automatizărilor pentru căi de acces: uși automate, uși industriale, uși tehnice. sisteme de management al parcărilor;
- Constatarea defecțiunilor, efectuarea diagnozei și a service-ului echipamentelor;
- Mentenanța pentru echipamente aflate în contractare către clienți;
- Participare activă la îmbunătățirea calității montajelor și a procedurilor de lucru.

CERINTE

Cunoștințe și abilități necesare:

- Tehnician cu bune cunoștinte electro-mecanice;
- Disponibilitate pentru deplasări în zonele limitrofe județului;
- Carnet conducere categoria B;
- Persoană atentă la detalii, responsabilă;
- Experiența în montarea automatizărilor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+ bonusuri in functie de volumul și calitatea lucrărilor efectuate.

KADRA oferă, prin intermediul partenerilor săi naționali și internaționali și a echipei de specialiști, soluții integrate inovator, într-o lume aflată în continuă dezvoltare. Provocarea noastră este aceea de a oferi beneficiarilor soluții tehnice de construcție și management al căilor de acces. Cu orientare clară spre rezultate optime, KADRA înseamnă soluții integrate pentru sporirea confortului și a sentimentului de siguranță.

Soluțiile KADRA se clasifică în trei linii de business:
-trape de fum, luminatoare, policarbonat
-acces automat – uși, porți, ferestre
-sisteme de management al parcărilor