Electrician - Mecanic Intretinere

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuare verificari si lucrari necesare de intretinere periodica pentru utilaje, panouri electrice, retele electrice, panouri de distributie

CERINTE

-experienta in domeniul electric, pe parte de intretinere panouri electrice, utilaje, retele electrice, panouri de distributie
-diploma de electrician (tensiune medie si joasa)/ diploma electrician-mecanic
-serios, ambitios, consecvent, pregatit sa invete si sa se dezvolte intr-o companie serioasa
- ar fi un plus cunostintele in domeniul pneumatic, hidraulic, retele de apa, automatizari, instalatii de apa

BENEFICII OFERITE

Compania are sediul in sectorul 6, Bucuresti
Se ofera salariu fix motivant + bonuri de masa

Candidatii sunt rugati sa trimita CV la office@solutiiresurseumane.ro sau sms cu textul Electromecanic la 0723868613

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.