Electrician intretinere si reparatii - Vel Pitar, Bucuresti, sector 5

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica instalatiile electrice si le mentine permanent in stare de functionare si siguranta,
- raspunde de buna functionare a utilajelor de panificatie din punct de vedere electric,
- urmareste incadrarea in cotele de energie la varf de sarcina si rest ore,
- greseaza lagarele motoarelor electrice, executa instalatii de joasa si medie tensiune, executa lucrari de revizii si intretinere la electromotoarele de c.c., c.a,
- supravegheaza, intretine si inlocuieste condensatorii din statiile de compensare,
-supravegheaza si mentine in stare de functionare statia de hidrofor si alimentare cu apa a fabricii,
- cupleaza si decupleaza statiile trafo de receptorii din sectorul de productie;
- consiliaza personalul de productie privind reglarea utilajelor.

CERINTE

Persoana care va intregi echipa nostra ar trebui sa aiba:
- experienta min. 2 ani in domeniul productiei, de preferinta in industria alimentara;
- studii medii, specializare electrica sau electromecanica;
- autorizatie electrica min. clasa B2;
- disponibilitate activitate in 3 schimburi;
- rezistenta la stres si efort prelungit, viteza de reactie si de luare a deciziei in cazul defectiunilor majore.

BENEFICII OFERITE

tichete de masa