Electrician intretinere - companie industrie alimentara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificare instalatiile electrice si mentinere permanenta in stare de functionare si siguranta,
- mentinere tablouri electrice de alimentare si comanda, motoare electice in parametrii solicitati,
- raspunde de buna functionare a utilajelor din punct de vedere electric,
- urmarire incadrare in cotele de energie la varf de sarcina,
- gresare lagare motoare electrice, executare instalatii de joasa si medie tensiune, lucrari de revizii si intretinere la electromotoarele de c.c., c.a,
- supraveghere, intretinere si inlocuire condensatori din statiile de compensare,
- cuplare si decuplare statii trafo de receptori din sectorul de productie.

CERINTE

- experienta in domeniu minim 3 ani,
- studii medii, specializare electrica sau electromecanica,
- autorizatie electrica minim clasa B2,
- rezistenta la stres si efort prelungit,
- disponibilitate activitate in 3 schimburi

BENEFICII OFERITE

tichete de masa