Electrician intretinere cladiri (Pallady si Berceni)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Furnizor de servicii de mentenanta tehnica, in principal pentru spatii comerciale, cladiri de birouri si spatii rezidentiale.

Responsabilitati:
Implementarea planului de mentenanta preventiva;
Asigura verificarile, reviziile si reparatiile echipamentelor electrice ale clientilor;
Activitatea se desfasoara pe teren, la sediile clientilor – locatii Pallady si Berceni.

CERINTE

Experienta pe un post similar;
Permis categoria B- reprezinta avantaj;
Autorizatie ANRE- reprezinta avantaj;
Disponibilitate pentru deplasari in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca perioada nedeterminata;
Program de lucru 8h/zi, L-V;
Salariu 2000 lei net (negociabil pe parcurs);
Decont transport.

Detalii: www.QLT.ro
Tel. 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.