Electrician intretinere - Bucuresti, zona sos. Salaj

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica instalatiile electrice si le mentine permanent in stare de functionare si siguranta,
- mentine permanent curate tablourile electrice de alimentare si comanda, motoarele electice.
- raspunde de buna functionare a utilajelor din punct de vedere electric,
- urmareste incadrarea in cotele de energie la varf de sarcina si rest ore,
- greseaza lagarele motoarelor electrice, executa instalatii de joasa si medie tensiune, executa lucrari de revizii si intretinere la electromotoarele de c.c., c.a,
- supravegheaza, intretine si inlocuieste condensatorii din statiile de compensare,
- cupleaza si decupleaza statiile trafo de receptorii din sectorul de productie.

CERINTE

Persoana care va intregi echipa nostra ar trebui sa aiba:
- experienta in domeniu minim 5 ani,
- studii medii, specializare electrica sau electromecanica,
- autorizatie electrica minim clasa B2,
- spirit de echipa,
- rezistenta la stres si efort prelungit.

BENEFICII OFERITE

bonus de performanta, tichete de masa