Electrician intretinere

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului Serviciu intretinere si nu are personal in subordine
Responsabilitati:
- Efectuarea lucrarilor specifice de reparatii si intretinere la instalatiile electrice din cadrul societatii
- Colaborarea alaturi de ceilalti lucratori ai serviciului Intretinere pentru lucrarile de intretinere si reparatii necesare(instalatii sanitare, lacatuserie, tamplarie, constructii, etc)
- Supravegherea si exploatarea centralei termice si a instalatiilor de ventilatie - climatizare
- Participarea la alte lucrari administrative si gospodaresti

CERINTE

- Calificare in meseria de electrician
- Minim 3 ani experienta in domeniu
- Atentie, perspicacitate, constiinciozitate, spirit de echipa, corectitudine si disciplina

BENEFICII OFERITE

- Salatiu atractiv
- Bonuri de masa
- Prime

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale