ELECTRICIAN INTRETINERE

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea si reparatia echipamentele de lucru
Asigurarea functionarii in conditii optime a acestora
Asigura imbunatatirea continua a functionarii echipamentelor

CERINTE

Atestatul/ calificarea de ELECTRICIAN- CONDITIE OBLIGATORIE

Experienta relevanta in domeniu tehnic
Persoana organizata si cu o gandire analitica
Capacitatea de a invata utilizarea tehnicilor si a tehnologiilor noi

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Formare interna

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 175.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.