Electrician/Instalator/Sudor/Lacatus/Automatist

S.C. HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executarea pe teren a lucrarilor de instalare si montare a instalatiilor de gaze medicale si a echipamentelor medicale;
- Identificarea si executarea lucrarilor de remediere a defectiunilor de orice tip, aparute la echipamentele si instalatiile montate;
- Urrmarirea respectarii parametrilor de calitate impusi prin procedurile specifice de lucru sau prin instructiunile tehnologice.

CERINTE

- Disponibilitate pentru deplasari;
- Responsabilitatea lucrarilor efectuate;
- Abilitati de omunicare si lucru in echipa;
- Seriozitate si integritate;
- Flexibilitate si dinamism.

Compania a luat ființă din dorința de a aduce în sistemul sanitar din România produse de calitate, contribuind astfel la îmbunătățire aserviciilor și condițiilor din clinici și spitalele. Cu ajutorul echipei noastre de oameni calificați și dedicați, cu o experiență de peste 25 de ani, producem în România echipamente medicale la cele mai înalte standarde și oferim cele mai bune soluții integrate pentru A.T.I. , Săli de Operație, Saloane și Zone Critice. Misiunea noastră este aceea de a asigura furnizarea de servicii și produse, pe termen lung, și de a satisface în mod continuu cerințele clienților noștri.