Electrician autorizat

GTA DEVELOPMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa sarcinile conform programului
- Remediaza si elimina defectiunile aparute la instalatiile si echipamentele tehnice
- Realizeaza lucrarile comandate.
- Monteaza si pune in functiune corpuri de iluminat;
- Instaleaza panouri , intrerupatoare de circuit, prize si alte dispozitive electrice (daca este cazul).
- Coordoneaza si programeaza întreținerea și repararea eficientă și de înaltă calitate a echipamentelor și a corpurilor de iluminat.
- Testeaza noile produse
- Se documenteaza cu privire la produsele nou aparute (reparații, fabricație,montaj) etc.

CERINTE

Autorizatie ANRE;
Minim 2 ani experienta in domeniu;
Cunostinte despre lucrari specifice de intretinere si reparatii corpuri de iluminat, instalare de cabluri electrice;
Experienta in citirea si intelegerea schemelor electrice;
Seriozitate si professionalism, simt de raspundere, echilibrata, motivata in atingerea obiectivelor;
Disponibilitate de a invata lucruri noi..
Structurată și mod independent de lucru si initiativa personala
Disponibilitate la deplasari in tara (ocazional);
Permis de conducere categoría B;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru placut;
- Echipa tanara si profesionista

DESCRIEREA FIRMEI

Distributie corpuri de iluminat